Image
UK EN RU

Зустрічайте

Арбітражний керуючій

Сластнікова Анна Олександрівна
Сластнікова Анна Олександрівнаописание описание описание описание описание описание описание описание описание описание описание описание описание описание описание описание описание
Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания 

Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания ммм
Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания 
Текст описания 

Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания Текст описания

Біографія і досвід роботи

Мій досвід

ЯУФМАН ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА

Народилася 18 липня 1978 року. Громадянка України. Проживаю у місті Харкові, на території України. Заміжня. Прізвище до заміжжя Агічеєва О.А. Свою трудову діяльність розпочала з 18 років. Освіта вища.

2002 рік–закінчила Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, спеціальність «Правознавство. Спеціалізація Господарсько-правова», кваліфікація - спеціаліст.

2007 рік – закінчила курс навчання за темою "Державні закупівлі в Україні"  та отримала свідоцтво від Тендерної палати України.

2009 рік –закінчила Харківський національний економічний університет, спеціальність  «Державна служба», кваліфікація – магістр та отримала диплом з відзнакою.

2016 рік – підвищила кваліфікацію в Православному Свято - Тихоновському гуманітарному Університеті (м. Москва, Російська Федерація) з  програми «Організація та керівництвосоціальними проектами в НКО».

2016 рік–отримала Сертифікат про виконання програми курсу «Справжній бухоблік» від Освітнього Центру «FactorAcademy», м. Харків.

2020 рік– отримала Сертифікат про проходження навчання у сфері платоспроможності боржника або визнання його банкрутом від ХНАДУ Міністерства освіти і науки України.

2021 рік – отримала Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого, видане Міністерством юстиції України.

Початок трудового шляху:

В1996 році призначена на посаду старшого інспектора канцелярії Управління по роботі з особовим складом Управління Міністерства внутрішніх справ України в Харківській області. Працювала з кадровим діловодством, зі зверненнями та скаргами громадян на протиправну діяльність правоохоронних органів внутрішніх справ та з документами за грифом «таємно».

З 2005 року займала керівні посади, як в органах державної влади, так й в приватному секторі. Успішно керувала юридичними відділами, які займалися держзакупівлею, стягненнями заборгованості як з державного такі з приватного господарських секторів, особисто приймала участьу комітетах кредиторів з санації та з ліквідації господарських товариств та приватних підприємств, маю позитивну роботу з органами державної виконавчої служби, чималі досягнення маю в роботі з господарськими та адміністративними судами України.

 

На державній службі:

З 2003 року прийнята на посаду провідного спеціаліста юриста Управління Пенсійного фонду України в Комінтернівському районі м. Харкова та прийняла присягу державного службовця України.

Маю 11 ранг державного службовця.

В 2009 році пройшла перший тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" в номінації "Кращий керівник".

 

В наш час –

З 2017 року є партнером Юридичного адвокатського бюро «Истина».

З 2019 року займаю посаду Голови правління Благодійної організації «Благодійний фонд «Заради життя».

З 2020 року єприсяжноюв Червонозаводському районному суді м. Харкова.

З 2021 року є самозайнятою особою «Арбітражним керуючим».

Благодійність

04 вересня 2015 року є співзасновником Громадської організації із захисту дітей до народження й сімейних цінностей «Заради життя» (далі - ГО «ЗА»).

06 березня 2017 року є співзасновником Благодійної організації «Благодійний фонд «Заради життя».

Благодійний проект має на меті захистити права дитини на життя з моменту зачаття, подолати демографічну кризу в місті Харкові і Харківській області, шляхом пропаганди традиційних цінностей сім’ї, багатодітності, відповідального батьківства та материнства. Допомагаєм жінкам, які відмовились від аборту та малозабезпеченим сім’ям з дітьми до 3-х років. Формуємо  у молоді знання про традиційні сімейні цінності та про наслідки аборту.

0
років досвіду роботи

Більше 19 років я працюю в судах різних інстанцій, захищаючи інтереси своїх клієнтів з максимальною результативністю

0
слухань у судах за моєю участю
0
Задоволених клієнтів
0
Выигранных дел
0
Оформленных исков
Image
В юридических вопросах следует обращаться не к здравому смыслу, а к юристам!
Разработка сайта визитки "Сайтостроитель" створення сайту